Çocuklar Bu Odalara Bayılacak Çilek Odası'ndan 5-12 Yaş Grubuna Özel…

Farklı tasarımları ile çocuklara kendilerine ait yaşam alanları oluşturan Çilek, 5-12 yaş grubu kız ve erkek çocuklar için yepyeni serileri "ŞİRİN", "ŞEKER" ve "KAHRAMAN"ı çocukların ve ailelerin beğenisine sunuyor.

5-12 yaş grubundaki küçük hanımlar için tasarlanan "ŞİRİN" serisi pembe ve huş sunta kombinasyonunun sevimli grafiklerle desteklenmesiyle tasarlanmış bir kız çocuk odası. Küçük kızların hayal dünyalarını destekleyen peri kızını hareketli kuşaklar, şato ve yıldızlar tamamlıyor. Takımın temasına göre özel olarak tasarlanan iri kulplar hareketli bir çizgiye sahip. Bu takım için özel olarak tasarlanmış cibinlik, yatak örtüsü ve aydınlatmalar odanın genel havasını tamamlıyor.

İddialı çizgisi ve hareketli desenleriyle "ŞEKER" serisi ise kız çocuklarına masalsı bir oda ortamı yaratmak için tasarlanmış bir takım. Eğlenceli modüllerin farklı boyutta karyola gibi alternatifli olması da takımın oda yerleşiminde esneklik sağlıyor. Lila zemin üzerinde pembe, mor, mavi ve yeşil bonibon şekerine benzeyen benekler ve pembe sunta zeminin enerjisine özel tasarlanmış büyük kalp ve çiçek kulplar "ŞEKER" serisinin konseptini tamamlayan diğer unsurlar.

Bilgisayar oyunlarına ve uzay maceralarına meraklı, 5-12 yaş grubundaki erkek çocuklar için tasarlanmış "KAHRAMAN" serisinde modüllerin uyumlu tasarımından kazanılan avantaj çocuklar için renkli bir dünya yaratıyor. Enerjik yeşil rengiyle kozmik uzay desenlerinin hakim olduğu "KAHRAMAN" serisi çocukların hayal dünyalarının gelişmesine ve kendi yaşam alanlarını oluşturmalarına olanak sağlıyor.

Otomobil tutkunu çocukların bir numaralı favorisi "YARIŞÇI" serisi de yenilenen konsepti ile çocukların beğenisine sunuluyor. Gri, siyah ve kırmızının hakim olduğu "YARIŞÇI" serisinin halı, perde, nevresim takımı, yatak örtüsü gibi özel aksesuarları da bulunuyor.Ana Sayfa > Ev & Ofis Mobilyaları
tasarım ve programlama: ZEPLIN

© 2003-08 KARİYER MEDYA YAYINCILIK ve TANITIM HİZMETLERİ