Ferroli'nin Hızlı Sıcak Su Boylerleri, Bol ve Sürekli Sıcak Su İhtiyacı İçin İdeal!

Isıtma ve klima sektöründe en geniş ürün gamına sahip olan Ferroli'nin 5 ayrı kapasitedeki emaye kaplı çelik, hızlı sıcak su boylerleri; kalabalık ailelerin, otel, hastane ve işyerlerinin bol ve sürekli su ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Birden fazla banyo, küvet ya da jakuzi bulunan ev ve işyerlerinde, tek bir kombi cihazı yeterli olmuyor veya aynı anda çift musluk açıldığında problem yaşanıyor. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu ise kazan ya da kombiyi sıcak suyu depolayan boyler ile desteklemek.

Ferroli boylerlerde ısıtıcı akışkan olarak, kalorifer tesisatı suyu kullanılıyor. Kalorifer tesisat suyu bir pompa ile boyler içindeki serpantine gönderiyor ve boyler içindeki kullanım suyu ısıtılıyor. Büyük kesitli ve geniş ısı aktarma özelliğine sahip dikey serpantin, son derce hızlı sıcak su depolama imkanı sağlıyor. Farklı kapasiteleriyle dikkat çeken Ferroli boylerleri, poliüretan köpük ( CFC free ) izolasyon malzemesi ile kaplanarak ısı kayıpları son derece düşük değerlere çekiliyor. Korozyona karşı değiştirilebilir magnezyum anod ile korunan Ferroli boylerleri; iç kısımlarının temizliği için kolaylıkla sökülebilen bir kapağa ( BF 300 500 modelleri için ) sahip olmasıyla da tercih ediliyor. Ferroli'nin boylerleri ucuz kullanım maliyeti ve mükemmel hijyen ile de farklılaşıyor.Ana Sayfa > Isıtma & Soğutma & Havalandırma
tasarım ve programlama: ZEPLIN

© 2003-08 KARİYER MEDYA YAYINCILIK ve TANITIM HİZMETLERİ